BIURO DETEKTYWISTYCZNE DETPOL świadczy usługi detektywistyczne oraz windykacyjne na terenie całego trójmiasta: Gdańsk, Gdynia, Sopot.


Oferujemy szeroki wachlarz usług, dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do kancelarii prawnych, spółek prawa handlowego i innych podmiotów gospodarczych, jak i osób fizycznych.

Działamy zgodnie z literą prawa, nasze biuro detektywistyczne posiada wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych prowadzonego przez Ministra Spraw Wewnętrznych pod numerem RD 15/2013 oraz ubezpieczenie odpowiedzialności cywilne za ewentualnie wyrządzone szkody w trakcie wykonywania czynności detektywa na kwotę 15.000 euro.

Biuro detektywistyczne znajduje się w Gdańsku, posiadamy również komórki operacyjne w Warszawie i Poznaniu. Właścicielem firmy jest Marcin Mazurkiewicz licencjonowany detektyw, absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w działaniach detektywistycznych jak i windykacji w całym zakresie. Nasi pracownicy to doświadczeni detektywi oraz byli pracownicy Centralnego Biura Śledczego i wydziałów kryminalnych Policji.


Nie działamy szablonowo, każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie mając na uwadze maksymalną skuteczność i interes klienta przy jednoczesnej dyskrecji oraz ochronie powierzonych i uzyskanych podczas czynności danych.

Sprawy którymi się zajmujemy często są skomplikowane i z pozoru mogą wydawać się beznadziejne, dlatego przed zawarciem umowy istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji. Na terenie miast Gdańsk i Gdynia bezpłatnie dojeżdżamy do klienta, aby ustalić warunki współpracy oraz przedstawić dla klienta jak najbardziej korzystne rozwiązania.

Dzięki temu zapewniamy najwyższy standard usług przy rozsądnych cenach oraz krótki czas realizacji zleceń.
Szczegóły naszych usług znajdą Państwo w zakładce oferta.

Serdecznie zapraszamy.