AGENCJA DETPOL świadczy usługi detektywistyczne oraz windykacyjne na terenie całej Polski. Sprawy którymi się zajmujemy często są skomplikowane dlatego przed zawarciem umowy istnieje możliwość bezpłatnej konsultacji. Na terenie miast Gdańsk i Gdynia bezpłatnie dojeżdżamy do klienta, aby ustalić warunki współpracy oraz przedstawić dla klienta jak najbardziej korzystne rozwiązania.
Oferujemy szeroki wachlarz usług, dlatego nasza oferta skierowana jest zarówno do kancelarii prawniczych, spółek prawa handlowego, jak i osób fizycznych.

Działamy zgodnie z literą prawa, otrzymaliśmy w MSWiA wpis do rejestru działalności regulowanej w zakresie usług detektywistycznych.

Siedziba firmy znajduje się w Gdańsku, posiadamy również komórki operacyjne w Warszawie i Poznaniu. Właścicielem firmy jest Marcin Mazurkiewicz licencjonowany detektyw, absolwent Wydziału Zarządzania i Ekonomii Politechniki Gdańskiej, posiadający wieloletnie doświadczenie zarówno w działaniach detektywistycznych jak i windykacji w całym zakresie. Nasi pracownicy to doświadczeni detektywi oraz byli pracownicy Centralnego Biura Śledczego i wydziałów kryminalnych Policji.


Nie działamy szablonowo, każda sprawa jest rozpatrywana indywidualnie mając na uwadze maksymalną skuteczność i interes klienta przy jednoczesnej dyskrecji oraz ochronie powierzonych i uzyskanych podczas czynności danych.

Dzięki temu zapewniamy najwyższy standard usług przy rozsądnych cenach oraz krótki czas realizacji zleceń.
Szczegóły naszych usług znajdą Państwo w zakładce "oferta".

Serdecznie zapraszamy.